Õpitoad

Pisirohe õpituba

Pisirohe õpituba

🌱 Pisirohe õpituba on kõige populaarsem žanr! Õpitoa läbinuna oled sa väga haritud pisirohede maailmas – tunned kõige trendikamaid pisirohe taimi väljanägemise, maitse ja tervislikkuse järgi ning oskad neid ise kodus kasvatada. 🌱 Õpituba koosneb kahest osast: pisirohe taimede maitsmine ja tundmaõppimine ning praktiline pisirohe külvi tegemine, mida saab hiljem kodus edasi kasvatada. 🌱 Õpitoa standard pikkus on 1-1,5h. Õpituba saab modifitseerida vastavalt auditooriumi huvidele ja soovidele. Sobib nii algajale kui eksperdile.

Pisirohe õpituba lastele!

🌱 Pisirohe õpituba lastele on samm teadlikuma maailmapildi loomisel! Lapsed on meie tulevik ja olgu me tulevik roheline ja helge. 🌱 Õpitoas avastab laps taimemaailma saladusi läbi lõbusa mängu ja käelise tegevuse! 🌱 Kasvatame lapse loovust ja nutikust, läbi pisirohe mängu ja taimekasvatuse, et laps saaks särada igas olukorras! 🌱 Pisirohe õpitoas saab maitsta erinevaid taimekesi ja leida endale sobivaim, saab uusi teadmisi nende tervislike taimekeste kohta ning saab teha pisirohe külvi, mida hiljem iseseisvalt kodus edasi kasvatada. 🌱 Õpitoa pikkust saab mofifitseerida vastavalt soovidele.

Idandid & idandamine õpituba

Idandid & idandamine: õpituba

Võrsed versus idandid? Idandamine on samuti suurepärane võimalus ise kodus kitsastes oludes kasvatada värsket tervislikku taimset toitu. Õpitoa läbinuna oskad seemneid erinevatel meetoditel idandada, tunned idandeid välimuse ja maitse järgi.  Õpituba koosneb kahest osast: erinevate idandite maitsmine ja tundmaõppimine ning praktiline idandamise võtetega tutvumine ja isikliku idandamispurgi valmistamine.  Õpitoa standard pikkus on 1-1,5h. Õpituba saab modifitseerida vastavalt auditooriumi huvidele ja soovidele. Sobib nii algajale kui eksperdile, lastele ja suurtele.

Söödavate õite õpituba

Suvel: söödavate õite õpituba

Sööme ilu ja sööme tervist – õied! 🌸 Suvine õpituba pakub uusi elamusi, sest söödavad õied on tõusev trend. 🌸 Õpitoas saad mekkida erinevaid värvilisi ja isemoodi õisi, lisaks saad põhjaliku ülevaate kultuuridest, maitsetest, korjamisest, säilitamisest. Õpitoa läbinu saab kaasa töölehe ja taimenimekirjad. 🌸 Õpituba saab modifitseerida vastavalt auditooriumi huvidele ja soovidele – kohandatav algajale rohenäpule, edasijõudnud aednikule, lastele, toitlustusettevõtjale jne. 🌸 Standard õpitoa pikkus on 1-1,5h. 🌸

Scroll to Top