Söödavate õite segu – värviline, 30 tk

Söödavate õite segu – värviline, 30 tk

5,00 

Soovid oma roogadele lisada värvi, maitset ja elegantsi? Meie erinevate värskete söödavate õite segu on just see, mida vajad!

Siin on mõned põhjused, miks meie õitesegu on suurepärane valik:

🌻Meie värsked õied lisavad igale roale silmapaistva visuaalse efekti. Olgu see pidulik õhtusöök või igapäevane salat, õied muudavad iga söögi kunstiteoseks.

🌻Õied ei ole mitte ainult kaunid, vaid ka maitsvad. Iga õis toob kaasa unikaalse maitse, mis rikastab ja täiendab teie kulinaarseid meistriteoseid.

🌻Söödavad õied on täis vitamiine ja antioksüdante, mis toetavad teie immuunsüsteemi ja üldist heaolu.

🌻Meie õitesegu on kasvatatud ja korjatud kõige värskematest ja looduslikematest allikatest, tagades puhtuse ja kõrge kvaliteedi.

🌻Serveeri oma külalistele midagi erilist ja nad ei unusta seda kunagi. Söödavad õied annavad teie roogadele unustamatu elegantsi ja unikaalsuse.

🌻Kasuta neid õisi salatites, magustoitudes, kokteilides või isegi kaunistuseks. Võimalused on lõputud ja iga kasutus annab teie loomingule uue mõõtme.

🌼Lisa värvi ja maitset oma igapäevaellu meie erinevate värskete söödavate õite seguga. Tee oma tellimus juba täna ja avasta, kuidas loodus võib muuta sinu söögielamuse tõeliseks naudinguks!

🌼Õied on hooajalised ja õite segu koosseis võib muutuda. Värvilises segus on mitmeid erinevaid õisi: fuksia, kosmose sordid, pegoonia sordid, lõvilõua sordid, begoonia sordid, peiulillede sordid, rukkilille sordid, saialille sordid jm.

🌼Ideaalne on õied tarvitada paari päeva jooksul. Säilitada kinnises karbis külmkapis temperatuuril +1…+4°C. Enne tarvitamist võib pesta.

🌼Söödavad õied on kasvatatud suure hoole ja armastusega Partsi talus, Jootme külas, või korjatud kohalikelt põldudelt ja aasadelt.

Osta nüüd ja koge maitsete võlu!

Scroll to Top