08/09/2024 Avatud triiphoonete, verandade ja aedade päev & Mariti sünnipäev

Avatud triiphoonete, verandade ja aedade päev & Mariti sünnipäev Aeg: 8.september Koht: Partsi talu, Jootme küla

Avame taas oma talu uksed ja isiklikud südamed. Meil saab külastada nii triiphooneid (klassikalised väiksed ent nunnud kasvuhooned), iluaeda ja põllulappi, puidust akendega verandat kui pisirohe tootmise ruumi tallihoones sees. Avatud on kohvik kohalike hõrgutistega, kaasa saab osta värsket pisirohe ja õisi ning kodus kasvatamiseks seemneid ja tarvikuid. 

Isiklik süda kätkeb endas Maritit, kes tähistab oma 33. sünnipäeva. Tähistame pidupäeva, istume aias, naudime lemmikmuusikat ja räägime aia- ja lillejutte.

Avatud triiphoonete, verandade ja aedade päeva peakorraldaja on Põhja-Eesti kohaliku toidu võrgustik ja MTÜ Arenduskoda. Triiphoonete päev toimub juba kolmandat korda. Sel aastal on valikus kindlasti vähemalt 24 huvitavat paika – unikaalne kollektsioon mõisaarhitektuurist ja taluhäärberitest, romantilisest ja ehedast maaelust, kunstist ja aianduspraktikast. Kõike seda seob Põhja-Eesti kohalik toit, mida avatud paikades pakutakse, valmistatakse ja kasvatatakse. Paljud paigad pole külastajatele igapäevaselt avatud ja nende külastamiseks on just nüüd ainukordne võimalus.

Aeg: 8.september
Koht: Partsi talu, Jootme küla

LISAINFO AUGUSTI ALGUSES!

Scroll to Top